Vandaag gesloten.
Nieuws 29.04.2021

Versterk jij ons team? Ontdek de mogelijkheden!

M_Dema-91.jpg

Om haar constante groei te ondersteunen, blijft DEMA steeds op zoek naar gekwalificeerde medewerkers. Kijk daarom zeker even op onze vacature-pagina of er niets voor jou tussen zit.

Is dit niet het geval, maar denk je toch een meerwaarde voor ons team te kunnen zijn? Stuur gerust uw cv naar HR@demashop.be en we zullen deze zeker serieus bekijken. Wees er zeker van dat indien we een plaats zien voor jou in ons team dat we je zeker zullen contacteren!

Interesse om te werken bij DEMA?

Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's om ons team te versterken. Waag je kans!

Om dit formulier te kunnen versturen moet u het gebruik van technische cookies aanvaarden. Dat kan u hier aanpassen.
Deze cookies worden gebruikt om onderscheid te maken tussen mensen en bots. Bepaalde gegevens, zoals uw IP adres of taal, kunnen hierbij doorgestuurd worden naar Google. Meer info vindt u in onze cookieverklaring. Indien u dit niet wil kan u uw vraag of aanvraag ook sturen naar sales@demashop.be.